אחסון אתרים

אחסון אתרים – היתרונות

כמו שיש המון חברות אינטרנט של בניית אתרים, כך יש המון חברות של אחסון אתרים, המציבים בפני כל הזקוק  לשירותי אחסון אתרים את השאלה, באיזה חברת אחסון אתרים כדאי לבחור.

דבר אחד בטוח, אסור לבחור בחברת אחסון אתרים לפי המחיר הזול. אחסון אתר זה שירות כל כך חשוב ומשמעותי, שכדאי שייעשה בחברה מאוד איכותית עם שרתים קרובים, תקשורת נכונה וזמינות גדולה. כי אחרת- הזול הזה יוצא הכי יקר וגם עלול לגרום לקריסה של אתר ובהמשך לנזק תדמיתי וכלכלי גדול לכל עסק או חברה.

יש המון חברות וחוות שרתים בינלאומיות, המספקות שירותי אחסון גדולים. הם אומנם מציעות שטחי אחסון גדולים מאוד במחיר מאוד זול, עשרות ג’יגה ב-6 דולר, אבל את הבעיות תגלו במהלך תקופה מסוימת, ויהיו בעיות.

אם יש לך אתר זניח ואתה מוכן לשלם מעט ובלבד שהוא יאוחסן על איזה שהוא שרת, זה בסדר אבל אם אתה חברת בניית אתרים מפתח ווב או בעל אתר מקצועי, בחירה בחברת שרתים בינלאומית גדולה, זה הדבר האחרון שכדאי לך לבחור בו. זו פשוט טעות ענקית.

מה תעדיף כבל תת מימי או מחלף אינטרנט ישראלי?

כאשר אתר מאוחסן על שרת ישראלי, כל מי שגולש באתר הזה עובר דרך מחלף אינטרנט מקומי. זה סוג של אסטרטגיה שיווקית ברשת. הגלישה אין ספק הרבה יותר מהירה מאשר גלישה באתר שמאוחסן על שרת בחו”ל כי הוא עובר דרך כבל תת ימי, ולא תמיד זה עובד חלק וברור. האתר יכול להיתקע, לגמגם, להתעכב בגלישה ולעכב גם את הגולשים שפשוט נוטשים אותו ועוברים לאתר לא תקוע, ובטוח בגלל שהוא מותקן על שרתים בישראל.

את בעיות הגלישה באתר שמותקן על שרת בחו”ל, צריך לבחון בעיקר בשעות העומס, אחסון אתרים טוב צריך לבחון בשעות הנכונות.

תמיכה הודית בשאנטי והאתר שלך קורס….

זה ידוע שהישראלים לחוצים. נכון זה לא תמיד הכי נעים אבל בעניין של דחוף אנחנו אלופים (הרי עברנו כמה מלחמות לא…. אנחנו טובים בלרוץ למרחב מוגן…).

אם אתם למשל שוכרים שירותי אחסון אתרים בהודו, אז יש לכם כמה בעיות. ראשית התקשורת לא תמיד מבינים, לא שומעים טוב, הם שומעים מילה אחת במקום אחרת בקיצור- מתיש.

דבר שני את כל התמיכה שעושה לכם בזול כמו אחסון אתרים זול כזה, מכינים כתסריטי תמיכה מוכנים מראש, ואם אתה למשל שואל שאלה שלא נמצאת בתסריט אז תקבל תשובה אחרי טבילה בגנגס, יוגה, מדיטציה וביקור במקדש. יש לך זמן סבבה? בינתיים האתר שלך עלול לקרוס כי מה שרצית להגיד להם דחוף שאוטוטו זה קורה אבל הם …בגנגס….

לכן אין ספק בכלל שלקבל תמיכה בעברית ברורה, בשיחה מובנת בלי לשבור את השיניים זה יותר טוב ודבר שני, תוכל להסביר את עצמך ויבינו אותך, אין תסריטי תמיכה יש תמיכה אישית שמותאמת לבעיה שלך, ואין מחר יש פתרון היום. כי אחסון אתרים ע”י חברת בניית אתרים מקצועית זה דבר חשוב מאוד ואי אפשר לעשות הפסקה של אחסון אתרים…

ויש גם את מנטליות השנטי שהיא הכי ההיפך מהלחץ הישראלי שכמו שאמרנו הוא לא תמיד טוב, אבל אנחנו אלופים בלפתור בעיות והרבה פעמים בגלל שאנחנו יודעים איך לתפקד בלחץ.

מחפש חברה מעולה לקידום אתרים? דבר עם השותפים העסקיים שלנו>>> קידום אתרים