אחסון אתרים

אחסון אתרים – שלא ינטשו אותכם…

אחד הדברים שעלולים לגרום לאנשים לנטוש אתרים זה כשהם לא מצליחים לגלוש חלק. האתר נתקע, יש התנתקויות. הם לא מצליחים לנווט בו. כפתורים לא עובדים, האתר קופץ, מתחמם, מקרטע- מישהו פה עובד עם חברת אחסון אתרים על המאדים…

דומה הדבר למוקד שירות הזוי (ויש רבים כאלה במדינה) שאתה מדבר עם מוקדנית א’, שמעבירה אותך למוקדנית ב, וזו מעבירה אותך לג’, שמנתקת אותך, ואז אתה מנתק, מקלל ומתקשר שוב.

אם יש לך ברירה והפנייה למוקד היא בגין רצון לחדש את הביטוח של המקרר שעשית אצלם ביטוח כי זה היה הכי זול , אחרי הניסיון המר הזה, אתה פשוט תתקשר לחברת ביטוח מקררים אחרת, שהנציגים שלה עונים מהר, לא משאירים אותך על הקו, אדיבים ונחמדים.

אחסון אתרים בחו”ל- הבזול יוצא ביוקר…

אותו דבר זה אתר. אם רצית להרוויח כמה גרושים והלכת ואחסנת את האתר היקר שלך על שרת רחוק במדינה אחרת, צפויות לך לא מעט בעיות ואז תעבור מ- A ל-B ל-C עד שתשתגע ולכן יש חשיבות רבה לבחירה של חברת אחסון אתרים.

כיוון שמדובר באתר שלך ואתה שילמת על מינימום שנה של אחסנה, זה אומר שאתה יכול לקום וללכת אבל אתה לא יכול להפסיק לשלם להם. (הרבה חברות שעשו אחסון אתרים בחברות בחו”ל ולא קיבלו שירות טוב, ויתרו על התשלום שכבר שולם והעבירו את האתר שלהם לאתר של חברת אחסון אתרים בארץ).

המשווקים שמנסים למכור לך חברות אחסון אתרים בחו”ל, עושים את זה כי הם מרוויחים על זה כסף והם לא יספרו לך את כל האמת. הם לא חושבים על הקושי של ניהול אתר מרחוק, על בעיות תקשורת, על הקושי בניהול אתר שמדבר פתאום אנגלית. הם פשוט סוכני מכירות לכל דבר ועניין.

ואז אתה יכול להיתקע עם המון אנשים שנמצאים אי שם, ולנסות להתנהל מולם כדי לשנות משהו באתר שלך, ועד שהם יצליחו להבין אותך, השינוי הקודם כבר מחייב שינוי חדש…

חברת אחסון אתרים טובה עולה כסף

כמו כל דבר טוב, זה עולה כסף. מומחה של חברת בניית אתרים שיש לה גם חברת אחסון אתרים מסביר לנו, כי הם עסוקים לא מעט בבניית אתרים של חברות שפנו לאנשים לא מקצועיים וגילו שהאתר שלהם לא מספיק איכותי, לא מקצועי, לא מכניס לידים ולא מספק את הסחורה.

בנוסף לכל הליקויים באתרים, רובם אוחסנו בחברת אחסון אתרים בחו”ל וכאשר בעליהם רצו לבצע בהם כל מיני דברים, הם מצאו את עצמם מגמגמים באנגלית (מה לעשות לא כולם יודעים אנגלית ברמת שפת אם…), הם לא הצליחו להעביר את המידע שהם רצו להעביר וגם לא לעשות את השינויים שהם רצו לעשות.

מה זה אומר? זה אומר רק דבר אחד. כפי שאתם מחפשים מתנות לעובדים אז אתם בוחרים בחברה המספקת מבחר רחב של מתנות כך גם כאשר אתם צריכים אתר, אתם צריכים לדעת לבחור את חברת בניית האתרים שתעלה לכם אתר מקצועי ושווה, והיא גם תדאג לעשות לכם אחסון אתרים על שרת שלהם. שרת שמדבר עברית ונותן שירות מעולה.