אחסון אתרים

אחסון אתרים

אם יש לכם אתר וורדפרס כדאי מאוד שהוא יהיה מאוחסן על שרתים שיודעים לדבר בשפה שלו. זה בערך כמו אהבה, אם אין כימיה אין קליק, אם השרת לא מותאם להגדרות של האתר, האחסון מגומגם וזה רע. אחסון אתרים דורש תקשורת טובה בין האתר לשרת.

אז איך לבחור חברת אחסון אתרים טובה?
לפניכם כל העצות:

  • לעשות מחקר שוק בקרב חברות אחסון אתרים ולקרוא עליהם חוות דעת. יש חברות אחסון עם אתרים שנופלים כל הזמן, בעיות טכנולוגיות וזמני המראה של צב. הגולשים לא יחכו לאתר כזה.
  • הנושא הכי קריטי בנושא של אחסון אתרים למשל אחסון אתר וורדפרס הוא התמיכה הטכנית. יש לבדוק מהם זמני השירות, איך ניתנת התמיכה (צ’ט, שיחת טלפון, מייל ועוד), האם התמיכה חינמית ואם לא, אז כמה זה עולה.
  • נושא התשלום לחברת אחסון אתר וורדפרס למשל, צריך להיות בסדר העדיפות האחרון שלכם. על אחסון טוב משלמים, וכיוון שבלי אחסון מעולה האתר שלכם יקרוס, המחיר לא צריך להוות פרמטר. כלומר אם יש לכם חברת אחסון אתרים גם טובה וגם לא יקרה, זה מעולה, אבל מה שחשוב זה שראשית היא תהיה טובה.
  • אין כמו חוות דעת על חברה לאחסון אתרים, כמו גם על כל נושא שבעולם. היום הכול באינטרנט שקוף וכל מה שצריך לעשות זה לקרוא, להפנים ולהחליט.
  • לפעמים כמו בכל תחום אתה רוצה לקנות מגב וקונה שואב אבק בקיטור, אז בתחום הזה של אחסון אתרים מאוד חשוב שתדע מה האתר שלך צריך ולא לקנות כל מה שמציעים לך. אם אתה לא מבין בזה, תתייעץ או תקרא על זה חומר.
  • מהירות הגלישה באתר היא אחד הדברים הכי חשובים היום ברשת. הסבלנות של הגולשים פוקעת ויש להם תחושה שכל שנייה מיותרת באיזה שהוא אתר, גורמת להם להזדקן במהירות. לכן- העצה הכי טובה שאנחנו יכולים לתת לך כדי לבדוק את מהירות האחסון של החברה אותה אתה בודק, זה להיכנס לאתרים שלהם ולראות אם גם אתה מתעצבן מהאיטית כמו הגולשים או שאתה נהנה לגלוש ואז זה אומר הרבה גם על המהירות שתהיה לאתר שלך.
  • חברת האחסון שלכם אמורה להתחייב על 99% אפס נפילות אתר, וזה בדיוק מה שצריך לקרות עם האתר שלך. גולשים שמגיעים לאתר שחצי מהזמן לא קיים, לא ייכנסו אליו יותר וזה הפסד של לקוחות עתידיים וכמובן גם של כסף. אחסון אתרי אינטרנט צריכה להיעשות עם אתר מהיר ובכך נגיש.

בדיקה של חברת אחסון אתרים תוביל אתכם בסופו של דבר לחברה שתוכל לגרום לאתר שלכם להמריא באופן רצוף, לתקשר מהר ולתרום לתדמית שלכם ושל האתר שלכם.

אתם מוזמנים לבדוק איך אפשר להתחיל אצלנו תהליך של אחסון אתרים. השרתים שלנו מותאמים לאחסון אתר וורדפרס.

DWeb – בניית אתרים זאת המומחיות שלנו