אחסון אתרים

על אחסון אתרים ופרסומות!

ככל שהאתר שלכם יהיה יותר יציב, בטוח ומאוחסן בחברת אחסון אתרים ישראלית, עם תקשורת חלקה ורציפה ובלי תקלות, כך תוכלו למכור שטחי פרסום באתר שלכם.

חברת פרסום דיגיטלית שבוחרת את שטחי הפרסום עבור הלקוחות שלה, עושה את זה בדרך כלל על אתרים טובים, וגם כאלה שיש להם זיקה למפרסם. למשל צלונים לחלונות הרכב יפורסמו גם באתר של רכב, ונדנדה לגינה תפורסם גם באתר של גנן.

הפרסום באתרים הוא היום הדרך להיחשף בפני הגולשים שנמצאים ברשת (חלק מהם גם מסתובבים בים, אבל גם שם הם ברשת…)

האתר צריך להראות כמובן הרבה מאוד כניסות. זה בלבד מעיד על הצלחתו ועשוי להיות שיקול בפרסום באתר הזה. הרבה כניסות מעידות על כמה דברים חשובים כמו למשל: אתר יפה, נוח לגלישה (בטוח מאוחסן בחברת אחסון אתרים ישראלית) כי אין תקלות בגלישה. תוכן איכותי וראוי, תמונות ברורות, חלוקה נכונה לקטגוריות ויצירת אינטראקציה עם הגולשים.

אחסון אתרים בארץ- אתרים חזקים ויציבים

אחסון אתרים שנעשה על שרתים בחברת אחסון בארץ, מעניק לאתר שלכם יותר יציבות ונוחות גלישה בלי שום עיכובים, תקלות וניתוקים.

ככל שהשרת יהיה יותר קרוב לאתר שלכם, כך אחסון אתרים יעשה עבודה מושלמת והאתר שלכם יעבוד חלק.

מלבד נושא האחסון התקשורת המתקיימת בין בעלי האתר לחברת האחסון היא לפעמים יום יומית. זה קשור בבקשות ובשינויים שבעלי אתרים מבקשים לעשות באתר שלהם, ולכן כאשר אתר מאוחסן בחברת אחסון אתרים בחו”ל, התקשורת הופכת לקשה, מגומגמת ולא יעילה ובהרבה מקרים פשוט נתקעת גם בגלל בעיות שפה.

הטיפול באתר לא מסתיים כאשר הוא עולה לאוויר. כל אתר זקוק לטיפול ולתחזוקה נכונה, לכן רק חברת אחסון אתרים בארץ יכולה לתת את המענה הזה במהירות וביעילות.

אחסון אתרים קצר ולעניין

נכון שהפכנו לכפר גלובלי קטן אבל האמת היא שבנושא של אחסון אתרים כדאי להשאיר את האתר בבית כלומר- בארץ המוצא.

יש היום אתרים שמתכנתים ומעצבים אותם אנשי מקצוע מחו”ל וחברות שוכרות את שירותיהם כדי לצאת כמה שיותר בזול, אבל אם האתר הזה לא מתפקד מהי בדיוק הכתובת לפנות אליה כדי להתלונן או לתקן, והאם היא עדיין תהיה באותה כתובת שהיא הייתה.

כלומר- מה שאני רוצה לומר זה שיש היום בעולם האינטרנט לא מעט שירותים שאפשר לקבל מחו”ל, אבל אי אפשר להשוות בין קבלת שירות של חברת בניית אתרים המציעה שירותי אחסון אתרים בארץ, לבין הקושי של קבלת שירות מחברת אחסון אתרים למשל שלא מדברת בשפה שלך והרבה פעמים בכלל לא מבינה מה אתם רוצים ממנה.

תקשורת- זה כל הסיפור

אתר הוא חלון ראווה של כל עסק וחברה היום. אסור שהוא ייפול, יתקע או יתנתק בגלל תקשורת מגומגמת וחוסר הבנה מול חברת אחסון אתרים מחו”ל. בזמן שאתם תנסו לספר להם מה לא בסדר עם האחסון, האתר יכול ליפול לכם כמה פעמים, עד שהם יבינו מה אתם רוצים, תפסידו על הדרך כמה לקוחות שנכנסו לאתר ולא מצאו אותו…

כי תקשורת היא לא רק שפה, היא גם עניין של תרבות וכאשר אתה עושה עסקים עם חברת אחסון אתרים ישראלית, אין ספק בכלל שהתקשורת היא יותר קצרה ולעניין וגם בעברית. אף אחד לא יכול לתת לך הרגשה שהאתר שלך בחברת אחסון אתרים שהיא כמו בית, כמו חברת אחסון אתרים שהשרתים שלה בארץ במיוחד אם העסק שלך עובר תהליך של מיתוג מחדש באמעות אתר חדש..

מחפש חברה מעולה לקידום בגוגל? תכיר את ג’נסיס מדיה, חברה מעולה שנמצאת בקבוצה שלנו>>> פרסום בגוגל